Şevval Meral

Performans Pazarlama U.Y.

Şevval Meral

Performans Pazarlama U.Y.
Yeditepe Üniversitesi'nden İşletme ve ikinci anadal olarak Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldum. Multinet Up şirketinde 5 ay boyunca dijital pazarlama departmanında stajyer olarak çalıştım. Mezun olduktan sonra da Roadmap'te çalışmaya başladım. 4 aydır bu ekipte bulunmaktayım.

Özge Memiş

Performans Pazarlama Direktörü

Özge Memiş

Performans Pazarlama Direktörü
2015'te Clickteller'da başladığım kariyerime, 2016 senesinde Hype Performance Pazarlama ajansı ile devam ettim. 2017'de Performics ajansında çalıştıktan sonra 2019'da Mg Media'da çalıştım. Şu an RoadMap Dijital Performans Ajansında Head of Performance pozisyonunda iş hayatıma devam ediyorum.

Tuğba Şahin

SEO Yöneticisi

Tuğba Şahin

SEO Yöneticisi
2018 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra Emlakjet’te SEO Editörü olarak profesyonel iş hayatına başladı. Nefis Yemek Tarifleri gibi kendi sektöründe önemli bir yere sahip websitelerine SEO uyumlu içerik desteği verdi. Tozkar Sağlık şirketinde global SEO süreçlerini yönetti ve SEO Ekip Lideri olarak görev aldı. Uluslararası medyaya ve büyük yapılara sahip web siteleri için SEO kampanyaları oluşturdu. Temmuz 2022’den itibaren RoadMap’te SEO Yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektir.

Yağmur Sukan

Performans Pazarlama Müdürü

Yağmur Sukan

Performans Pazarlama Müdürü
2012 yılında bir reklam ajansında staja başladım. Okulla beraber Google partner ajansında Dijital Marketing alanında eğitim almaya başladım. Eğitimim bitmesiyle beraber profesyonel olarak Dijital Marketing alanında çalışmaya başladım.10 yılı aşkın süredir dijital reklam alanında çalışmalarımı sürdürmekteyim. Birçok ajansta büyük, küçük firmalar (Pegasus Airlines, İş Bankası, GAP, vb. ) olmak üzere çalışarak dijitalin her alanında tecrübeler edinmeye çalıştım. Amacım ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru ve verimli şekilde fayda sağlamak.8 yıl ajans deneyiminden sonra Freelance çalışmaya devam ettim. Kendi markam olan Corap.co ‘yu kurdum.Haziran ayında Roadmap ekibine katılarak Facebook marketing alanında müşterilerimize strateji, planlama, raporlama ve kampanya yönetimi konusunda destek veriyorum.

Berkay Kahraman

Performans Pazarlama Uzmanı

Berkay Kahraman

Performans Pazarlama Uzmanı
2017 yılında İstanbul Kültür Universitesi’nden mezun oldum. Mezun olduktan sonra Roadmap şirketinde Google Ads Hesap Uzman Yardımcısı olarak çalışıyorum.1 yildan fazladir bu ekipte bulunmaktayım.

Fatma Ayşegül Güney

Performans Pazarlama Uzmanı

Fatma Ayşegül Güney

Performans Pazarlama Uzmanı
2021 yılında Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Textoni şirketinde Içerik Yazarlığı Stajyerliği yaptım. Ocak 2022'den beri Roadmap'te çalışıyorum.

Barış Kahraman

Kurucu
Türkiye'nin ilk Dijital Pazarlama uzmanlarından biri olan Barış Kahraman, ajans çatısında önemli markalara hizmet verdikten sonra, hepsiburada.com’da dijital pazarlama yönetici olarak çalıştı, son 7 yılını n11.com’da Dijital Kanallar Direktörü olarak geçirdikten sonra Roadmap'i kurdu.

Nisa Nur Bozdemir

Sosyal Medya Uzmanı

Nisa Nur Bozdemir

Sosyal Medya Uzmanı
2021 yılında Beykent Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği bölümünden mezun oldum. Şu anda Anadolu Üniversitesi’nde Havacılık Yönetimi bölümünde eğitimime devam ediyorken, 2023 yılında Roadmap ekibine katıldım.